The website uses cookies to provide services and in accordance with the information contained in the Privacy Policy. You can specify the conditions for storage or access to cookies in your browser.
×
  » Каталог » Вимоги до друку
Змінити країну
Store Logo
Ваш аккаун
Sign In
 
Забули свій пароль?
Калькулятор цін
Книги
Книги в м'якій палітурціКниги в твердій палітурціКниги на картоні - м'яка обкладинкаКниги на картоні - тверда обкладинкаБрошуриСпіраль & Wire-OБічний друкКоробки
Допомога в проектах
Генератор шаблону обкладинкиГенератор штрих-кодів ISBN
Кошик
0 предметів
Контакти
Інформація
Швидка достава до Ваших дверей

Вимоги до друку

HEADING_TITLE

Роздільна здатність зображення

Ми рекомендуємо мінімальну роздільну здатність зображення 300 dpi (для оригінальних розмірів зображення). 

Розмір вильотів 

Утримування безпечної відстані центральних елементів зменшує ризик неточності друку/небажаного зрізання.
Друковані символи або важлива інформація, така як логотипи, адреси, текст тощо, які не можна вирізати або обрізати, повинні бути розміщені принаймні 5 мм від краю обкладинки. Будь ласка, не використовуйте креативні білі або кольорові маргінеси чи контури.

Якщо клієнт надсилає нам дані друку в кінцевому форматі без вильотів, то зміст таких даних буде автоматично підлаштований. У таких випадках виправлення Ваших даних відбувається рішенням наших співробітників. Зверніть увагу, що в кожному випадку при внесенні цих змін ми зробимо це з урахуванням інтересів клієнта і ці зміни повинні їм прийматися. Те саме стосується і тих клієнтів, які надають дані, не залишаючи місця для обрізання.

Папір є натуральним матеріалом, який піддається певним фізичним впливам навколишнього середовища, такі як температура та вологість. Тому при кінцевому обрізанні  може бути відхилення до одного міліметра. Будь ласка, зверніть увагу, що ця різниця також може вплинути на складання.

Колірна гамма CMYK

Ми рекомендуємо використовувати колірну гамму CMYK для друку даних. Дані RGB та всі спеціальні кольори (якщо замовлено колір 4/4) будуть автоматично достосовані до колірної гамми CMYK. Профільні кольори, які відхиляються від вихідного стану FOGRA39 (ISO з покриттям v2) або FOGRA47 (PSO без покриття ISO12647) будуть проаналізовані та рекомпенсовані під час перетворення колірної гамми. Зверніть увагу, що під час перетворення може відбуватися незначна зміна кольору.

Вставка шрифтів  

У випадку з PDF-файлами всі шрифти повинні бути векторизовані або повністю вбудовані (без підгруп, включаючи стандартні шрифти). Якщо цього не дотримано у файлі, рядки можуть в кінцевому випадку бути перетягнутими, а спеціальні символи видалені або замінені. Ми рекомендуємо додаткове перетворення в лінійки (або криві) всіх шрифтів. Переконайтесь, що порожні символи правильно перетворені. Якщо цього не дотримано у файлі, рядки можуть в кінцевому випадку бути перетягнутими, а спеціальні символи видалені або замінені. Також доцільно створити чорний текст на 100% чорного кольору, оскільки змішаний чорний, що складається з декількох друкарських фарб, не забезпечить друку доброї якості.

Колір та репродукція

Максимальна доля CMYK в зображенні не може перевищити 300%. Надлишок в використанні кольору може призвести до “відслоювання” чи згущення. Скарги чи відмови з цих приводів не будуть братися до уваги (інфо: вистачить використовувати 100% чорних сегментів та 50% блакитних, щоб відтворити насичений чорний колір. Це зокрема стосується повнокольорових зображень та крупних шрифтів). Тому що різні види паперу по різному поглинають кольори. Відтворення тонів може оптично відрізнятися.

Орфографічні помилки  

Не маємо можливості запевнити виправлення помилок в тексті та помилок в розташуванні перфорації чи лінії згинання.

Налаштування друку та прозорості

Ми не перевіряємо параметри друку, оскільки ідеї дизайну можуть мати першочерговість. Ми не несемо відповідальності за зміну візуального вигляду бажаного друкованого матеріалу в результаті таких неправильних налаштувань. Прозорості слід вбудовати. Перед надсиланням файлу перевірте, чи всі елементи відповідають призначенню.

CorelDRAW

Під час експортування PDF-файлу з програми CorelDRAW, необхідно векторизувати всі шрифти на криві і зменшити прозорість. В разі необхідності, використовуйте стандартний PDF/X.

Додаткова інформація

Формати, які не відповідають очікуванню клієнта, будуть автоматично змінюватися. Білі краї будуть додаватися та використовуватися, якщо файли з замовлення були надіслані без вильотів. Наші працівники залишають за собою право збільшення отриманих од Вас даних на 1 мм - щоб запобігти появі білих країв, або навпаки зменшення даних на 1 мм - щоб переконатися, що жодна частина змісту не буде обрізана.

Розміщуючи папір на пристроях перед друком, не завжди можемо передбачити напрямок прокрутки паперу. Ніколи не виключається, що складки можуть відірватися. Не звертається також увага на коментарі в PDF-файлі.

Файли TIFF не повинні знаходитися на кількох сторінках, друкуватися буде тільки перша сторінка.

Контроль і перевірка даних полягає на розпакуванню даних, перевірки вильотів та шрифтів. Ми не перевіряємо чи розмиті в змісті окремі елементи. Прозорість в PDF-файлі CorelDRAW повинна бути зменшена. Неможливо оброблювати прозорі файли.

Continue