The website uses cookies to provide services and in accordance with the information contained in the Privacy Policy. You can specify the conditions for storage or access to cookies in your browser.
×
  » Каталог » Книги » Коробки
Store Logo
Ваш аккаун
Sign In
 
Забули свій пароль?
Калькулятор цін
Книги
Книги в м'якій палітурціКниги в твердій палітурціКниги на картоні - м'яка обкладинкаКниги на картоні - тверда обкладинкаБрошуриСпіраль & Wire-OБічний друкКоробки
Допомога в проектах
Генератор шаблону обкладинкиГенератор штрих-кодів ISBN
Кошик
0 предметів
Контакти
Інформація
Швидка достава до Ваших дверей

Коробки

Книжкова коробка додатково захистить Ваші продукти та додасть їм неповторний, елегантний характер. Це ідеально підійде для однієї книги, трилогії та більшої видавничої серії. Покритий плівкою для ламінування, оброблений УФ-лаком або металевою фольгою, він стане натуральним вибором для людей, які шукають ексклюзивний подарунок. Тим більше, якщо Ви виберете сміливий дизайн, який відповідає обкладинкам заголовків усередині. Ви також можете використовувати коробку як елемент рекламної кампанії. Надсилання Ваших книг рецензентам і впливовим особам збільшить Ваші шанси отримати фото та відео, які привернуть увагу.

Виконання
В Books Factory ми виготовляємо коробку з картону 350 г/м2 і друкуємо її стандартно. Це означає високоякісний кольоровий або монохромний друк. Він характеризується високою щільністю, інтенсивним чорним і дуже гострими краями знаків, які спостерігаються під мікроскопом. Ви можете покрити друк всіма доступними у нас видами фольги для ламінування. Ви також можете використовувати багаті варіанти обробки: плоский і опуклий вибірковий лак, а також плоска і опукла металева фольга в золоті або сріблі.

Чим ми виділяємося?
Наша коробка характеризується трьома засувками з боку корінця та міцним склеюванням з короткої сторони. Вона надзвичайно легко складається, тому не займає багато місця. Їх зручно зберігати. Зручність використання доповнюється вирізами для пальців, які гарантують безпроблемне вкладання та виймання книг.

Про переваги, рішення та технології, які використовуються, можна говорити довго. Але навіщо, коли Ви самі можете оцінити чи доторкнутися? Звичайно.

Sample Box
Ми запроектовали «Sample Box» з думкою про Вас. Ви отримаєте його, написавши на sample@booksfactory.eu. Завдяки йому Ви зможете ближче розглянути всі перераховані вище елементи.


Найважливіші особливості:
  • матеріал: картон 350 г/м2,,
  • тип друку: стандартний,
  • можливі доопрацювання: глянцева, матова та матова ламінація sof touch, плоский та опуклий УФ-вибірковий лак, а також плоска та опукла металева фольга,
  • легко складається і зберігається.

Усі замовлення підпадають під дію нашого регламенту.

Ціни 

Ціни вказані без ПДВ

Умови оплати 

Оплата здійснюється заздалегідь через онлайн-переказ або банківським переказем

Достава 

Від дверей до дверей "Door-to-door" – 17 EUR